Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuwe sponsor Jeugd O.H.V.

terug naar overzicht

Maandag, 8 januari 2018

Sponsoring Jeugd van de Oldenzaalse Hengelsport Vereniging

In 2018 zal 2Carp-Products in samenwerking met B.Richi NL alle jeugd karperwedstrijden, weekenden etc. van onze jeugdafdeling sponsoren. Dit zal zijn in de vorm van een goed gevulde prijzentafel. Ze willen ervoor zorgen dat er tijdens de eventueel georganiseerde jeugd karperweekenden een aantal teamleden aanwezig zijn om de jeugd deelnemers te begeleiden en iets te leren.
Wij zijn erg trots op de samenwerking met 2 Carp Products en we hopen op een langdurige samenwerking.