Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wijziging in de ledenadministratie O.H.V.

terug naar overzicht

Woensdag, 31 januari 2018

Administratie Vispas

Sinds 2018 verzorgt Sportvisserij Nederland de administratie van de Vispas.
Met een Vispas van de OHV ben je lid van de vereniging. Sinds 2018 verzorgt Sportvisserij Nederland voor de OHV de adminstratie van de Vispas. Voor de OHV-leden verandert er niets, behalve dat wijzigingen in persoonsgegevens, adreswijzigingen en opzegging door Sportvisserij Nederland in ontvangst worden genomen en worden verwerkt. Ook kun hier zelf in wijzigen door je met je Vispas aan te melden voor je persoonlijke pagina op mijnsportvisserij.nl.
Contact openemn met Sportvisserij Nederland kan via vispas@sportvisserijnederland.nl of  www.sportvisserijnederland.nl/over-ons/contact/.
Oja, de OHV blijft gewoon de OHV: Vissen en Gezelligheid!