Jeugd Infoavond verantwoord karpervissen

terug naar overzicht

Zaterdag, 8 september 2018

Karpervissen is de meest populaire vorm van vissen in Nederland en de omliggende landen.

Daarom organiseert de Oldenzaalse Hengelsportvereniging op 5 oktober 2018 in samenwerking met 2 enthousiaste karpervissers een introductieavond karpervissen. In deze avond leer je de technieken van het karpervissen, met daarnaast veel kennis over hengels, lijnen & materialen en welke technieken en strategie je in welke situatie kunt gebruiken.
Als beginnende karpervisser wil je snel succesvol zijn. Welke materialen heb je dan nodig, hoe kies je een goede stek en welke technieken moet je specifiek toepassen. Dit vereist behoorlijk wat kennis en die kun je al in te weten te komen om tijdens deze avond erbij te zijn.


 Welke materialen er gebruikt worden.
 Hoe een zelfhaaksysteem werkt en dit zelf te maken.
 Iets over aassoorten die gebruikt kunnen worden.
 Hoe je een stek opbouwt en bevist.
 Het knopen van onderlijnen
 Het inzetten van de diverse haaktypen en haakeigenschappen
 Iets over aaspresentaties en hoe die gebruikt kunnen worden.

Deelname geschied door aanmelding via de mail: vismeester@ohvoldenzaal.nl
Ben je in het bezit van onze (jeugd)vispas 2018 en niet ouder dan 17 jaar en wil je meer weten te komen over het karpervissen meld je dan aan onder vermelding van je naam, geboortedatum en in het bezit bent van de juiste (jeugd) vispas voor 2 oktober 2018.