Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visverbod op visvijver Hulsbeek opgeheven

terug naar overzicht

Donderdag, 30 mei 2019

Beste sportvissers, Het hengelverbod voor de Chris Agterbosvijver (visvijver op recreatiepark Het Hulsbeek) is opgeheven

zoals bekend hebben we op de visvijver op het Hulsbeek te maken gehad met een vissterfte de afgelopen maanden, onder het karperbestand😐 ..... een groot deel van het karperbestand heeft dit helaas niet overleefd ..... Weken lang is er een visverbod geweest, voornamelijk om niet het risico te lopen dat er een virus/bacterie werd overgebracht naar andere wateren via leef- of schepnetten.

De afgelopen weken hebben we tijdens ons dagelijkse rondje geen dode vissen meer gevonden en zien we weer met regelmaat enkele vissen zwemmen en springen die er goed en gezond uit zien. Het ziet er dus weer goed uit!!🤗
Daarom hebben we besloten om per 29.05.'19 het visverbod er af te halen ...... Er mag vanaf morgen dus weer gevist worden op de Chris Agterbos vijver🎣👍👌.

Aan de karpervissers onder ons het verzoek om de vangsten te melden!! zodat we een beeld krijgen wat er nu nog zwemt. als het mogelijk is incl. foto van de gevangen karper.🐋