Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visverbod op visvijver Hulsbeek

terug naar overzicht

Donderdag, 18 april 2019

Beste sportvissers, Per direct is er een hengelverbod ingesteld voor de Chris Agterbosvijver (visvijver op recreatiepark Het Hulsbeek).

De reden hiervoor is vissterfte. Er zijn de afgelopen weken beduidend meer vissen overleden dan we normaliter in deze tijd van het jaar kunnen verwachten. Dit baart ons zorgen. Om het visbestand wat nu nog zwemt de best mogelijke kans te geven, en eventuele ziektes niet verder te verspreiden, stellen we dit visverbod in. Met wat meer rust hopen we dat de vis snel weer in goede conditie komt. 

Het verbod geldt voor onbepaalde tijd.
Wij rekenen op uw begrip.

Het bestuur van de Oldenzaalse Hengelsportvereniging.